SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Moja mama wymiata

sklep Fundacja Trenuję-Pomagam
KOLORY

cm 6-mcy 9-mcy 12-mcy
A 22.00 24.00 26.00
B 40.00 42.00 43.00

Śpioszki - MOJA MAMA WYMIATA

Doszliśmy do wniosku,że jeden dzień świętowania Dnia mamy i dnia dziecka to zdecydowanie za mało :) 

OD dziś aż do 1 czerwca zapraszamy na zakupy prezentów ze specjalnej kolekcji "Dzień matki i dziecka"

Dochód ze sprzedaży koszulek zostanie w całości przekazny na:

 

CEL AKCJI:
Wyjazd 5 dzieci na obóz letni ogólnosportowy w Świnnej Porębie organizowany przez Radwan Sport Termin 26.06- 05.07.2016. Koszt na osobę 1100 PLN. Koszt całościowy do zebrania 5500 PLN.Body Niemowlęce

Absolutnie niezbędne w szafie każdego bobasa: body z super nadrukiem. Jeśli masz super-dziecko, które samodzielnie wybierze grafikę, to fantastycznie, jeśli nie, obowiązek niestety spada na Ciebie, rodzicu. Nasze body niemowlęce z krótkim rękawem, dostępne jest w klasycznych dziecięcych kolorach. Dzięki praktycznym detalom ubieranie i rozbieranie małego bąbla staje się dziecinnie proste.

  • skład 100% bawełna,
  • ściągacz 1x1 z lycrą,
  • zapinane na ramieniu i w kroku,
  • warianty kolorystyczne: czarna, biała, różowa, błękitna. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)
Maksymalny obszar zadruku frontu: 14 cm x 16 cm;  (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).
 
WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Body należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM to ekipa ludzi kochających wyzwania i dla których nie ma rzeczy niemożliwych! Jej misją jest czerpanie satysfakcji z pomocy innym poprzez robienie, tego co się kocha! Misją Fundacji Trenuję-Pomagam jest pomoc dzieciom z Domów D

Wyślij wiadomość do sprzedawcy