SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Magnes polimerowy kwadratowy - Spauzowałem Grę...

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Biały, polimerowy magnes z nadrukiem - "Spauzowałem Grę Żeby Tu Być". Kwadratowy magnes na lodówkę lub tablicę magnetyczną. Obowiązkowy dla mocnych graczy. Dzięki niemu przyczepisz do lodówki przypomnienia o ważnych rzeczach, o których w ferworze grania możesz zapomnieć.

Sprawdż również pozostałe magnesy i inne produkty w sklepie Przesłaniec. Skompletuj kilka przedmiotów z tym samym motywem.


Tagi: magnesy na lodówkę, magnes, moda, trendy, humor, motto, hasło, złote myśli, dla graczy, gry komputerowe, internet i komputer, komputery, gamer, gamingowy, geek, nerd, dla dzieci, dla nastolatków, nastolatki, dla nastolatka, zabawne, śmieszne, psychologia, czerwony, czarny.

Magnes Kwadrat

Magnes polimerowy w kształcie kwadratu, przeznaczony do nadruku metodą sublimacji o wymiarach 5,71 x 5,71 cm. Od spodu przymocowana warstwa magnetyczna. Może posłużyć do zamocowywania notatek na lodówkach, tablicach metalowych, metalowych szafkach i jako element dekoracyjny.


Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy