SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Walentynki mężatki - torba

sklep Mocem
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Przeciwnicy Walentynek mówią, że trzeba się kochać cały rok, a nie tylko raz do roku. Uważają, że prezenty i romantyczne kolacje są wymuszone i sztuczne.

Zwolennicy cieszą sie z dodatkowego pretekstu do bycia razem i zrobienia czegoś szczególnego. Nie oznacza to, że nie robią tych szczególnych rzeczy bez okazji.

Małżeństwo to czas, w którym Walentynki mogą być codziennie. Nie zawsze muszą kończyć się spacerami po praku i kolacjami przy świecach. Czasem szczere słowa "kocham Cię", "dziękuję", uśmiech, czy zrobiona rano kawa lub kanapki do pracy wystarczy. Kiedy indziej zdarzą się kwiaty bez okazji albo inne upominki. Bywa i tak. Bez względu na to jakie, ale Walentynki szczęśliwa mężątka ma codziennie - w domu w dresie czy w kinie i na szpilkach. :)

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki dla par - t-shirty małżeńskie, dla żony i dla męża. Torby z nadrukiem i kubki dla małżonków, narzeczonych i dla zakochanych po prostu. Rodzinne koszulki - dla mamy, dla taty, dla syna i dla córki. Ślubne upominki dla młodej pary - tematyczne k

Wyślij wiadomość do sprzedawcy