Darmowa dostawa od 99 zł
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka damska "Będzie bolało"

przez kinkys
KOLORY

Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 48 h + wysylka

cm M L XL XXL
A 49.00 54.00 59.00 64.00
B 66.00 69.00 71.00 72.00
Kinky to słowo trudne do przetłumaczenia na język polski. Tłumaczy się je na ogół jako "perwersyjne". Ale to nie oddaje całego znaczenia. Kinky to nie tylko perwersja, ale też czerpanie radości i otwartość. Właśnie dlatego nazwaliśmy się Kinkys. Jesteś kobietą otwartą na seks, na nowe doznania? Lubisz realizować swoje fantazje i swojego partnera, nawet jeśli dla większości są one czymś dziwnym? Lubisz bawić się seksualnością i czerpać z niej nieskrępowaną przyjemność? Jeśli tak, to nasze koszulki są idealne dla Ciebie.   Kinkys to koszulki dla ludzi odważnych, którzy nie wstydzą się swojej seksualności i nie boją się o niej mówić. Oczywiście można je traktować też w kategoriach żartobliwych. Masz odwagę je nosić?
BDSM to skrót, który rozwijamy jako Bondage - Domination - Sadism - Masochism, czyli wiązanie, dominacja, sadyzm i masochizm. Femdom to z kolei skrót od Female Domination. Kobieca Dominacja to ta część świata BDSM, w której to mężczyzna ulega Kobiecie. Dla jednych jest to świat zabaw łóżkowych, dla innych - styl życia. Ludzie często patrzą na tzw. klimat i oceniają na podstawie stereotypów i uprzedzeń. BDSM, co bardzo ważne, to nie jest przemoc, ale relacja, w którą obie strony wchodzą dobrowolnie, w duchu wzajemnego zaufania. Relacje oparte na dominacji i uległości bywają bardziej trwałe niż tzw. waniliowe, gdyż opierają się często na bardzo silnych, wzajemnie uzupełniających się emocjach i potrzebach. Za sprawą serii o odcieniach Greya BDSM wszedł do kultury masowej, ale na ogół ludzie kojarzą to z relacją dominującego mężczyzny i ulegającej kobiety. Ulegający mężczyzna kojarzy się jako słaby, często postrzegany jest jako niemęski. Tymczasem uleganie wymaga siły - siły woli, charakteru, odporności, wytrwałości. By móc ulec całkowicie trzeba być świadomym własnej wartości.    Jesteś w stanie - jak my - pokazać światu swoją siłę, jako osoba dominująca, ale i jako osoba uległa? Masz odwagę nosić takie koszulki, jakie proponujemy? 

Modelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość)
na 40cm (wysokość)

Model: Ladies Cotton Premium
Producent: Gildan
Kolor: czarny
Gramatura: 185 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - brak szwów bocznych
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy
Kinkys, czyli koszulki damskie i męskie z podtekstem, albo i wprost pikantne. Te tshirty są dla osób, które nie zaliczają się do wstydliwych i cnotliwych. Masz odwagę je założyć?

Wyślij wiadomość do sprzedawcy