SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

MASECZKA z filtrem x3

sklep HOODIE
KOLORY

cm Dla dorosłych Dla dzieci
A 22.00 18.00
B 14.00 12.00

mask czarna wielorazowa

doskonała jakość

dobra cena

chroni przed zarażeniem

distance

Wyróżnij się z tłumu w czasach zarazy

Maseczka ochronna

maseczka ochronna dla dzieci

koronowirus

coronovirus

Chroń siebie i innych

Maseczka jednowarstwowa z kolorowym nadrukiem full print. Zakładana na gumkę, dopasowuje się do kształtu twarzy i nie powoduje kłopotów z oddychaniem. Wykonana z miękkiej, półprzepuszczalnej, pochłaniającej wilgoć mikrofibry o gęstości 110 g/m2. Maska wielokrotnego użytku. Należy ją prać po każdym użyciu w min. temperaturze 60 ° C (temperatura referencyjna, w której ginie większość wirusów to 56 stopni Celsjusza). Maseczka dostępna w trzech rozmiarach.

Rozmiary:
męska: 19,5-20 cm x 14 cm
damska: 17-17,5 cm x 12,5 cm
dziecięca: 15-15,5 cm x 10,5 cm

Czas realizacji 5 dni roboczych + wysyłka

JAK UŻYWAĆ MASECZKI?

Pamiętaj, jedynie prawidłowe korzystanie z maski zwiększa Twoją ochronę! Maseczkę należy:

 1. Prać po każdym użyciu w temperaturze 60 °C, w której ginie większość bakterii i wirusów
 2. Przed nałożeniem maski należy dokładnie umyć ręce środkiem na bazie alkoholu lub wodą z mydłem.
 3. Nakładać trzymając za wiązania, starannie zakryć usta i nos.
 4. Unikać dotykania maski podczas jej noszenia, gdyż to na jej powierzchni zbierają się wszystkie zarazki i zanieczyszczenia. W przypadku dotknięcia maski dłońmi, należy dokładnie umyć je środkiem na bazie alkoholu lub wodą z mydłem.
 5. Zdejmować maskę chwytając od tyłu za wiązanie (nie dotykać przedniej powierzchni maski). Włożyć do pralki, również trzymając za wiązania. Następnie umyć dokładnie ręce.
 6. Maseczka nie stanowi pełnego zabezpieczeniem przed koronawirusem. Nawet przy jej stosowaniu należy zachowywać pełne zasady higieny i wszystkie wskazane środki ostrożności

UWAGI

 1. Nasze maski nie są profesjonalnym wyrobem medycznym. Maski medyczne zarezerwowane są obecnie dla personelu służby zdrowia, ze względu na ich niedobór!
 2. Żadne maski nie stanowią pewnej ochrony przed zakażeniem, ale ich noszenie pomaga spłaszczyć krzywą zachorowań, czyli obniżyć liczbę zachorowań w jednym czasie. Ma to wpływ na optymalizację wykorzystania sprzętu i personelu medycznego tak, by skuteczniej udzielać pomocy potrzebującym.
 3. Maseczka zabezpiecza przed odruchowym dotykaniem twarzy i błony śluzowej dłońmi, które mogły mieć kontakt z zainfekowaną powierzchnią.
 4. Zabezpieczenie twarzy dowolną maseczką zmniejsza prawdopodobieństwo transmisji bezobjawowej.
 5. Nawet maski z jednowarstwowej tkaniny trzykrotnie zmniejszają liczbę kropelek aerozolu pod maską w porównaniu z powierzchnią zewnętrzną maski (źródło: https://medium.com/@Cancerwarrior/covid-19-why-we-should-all-wear-masks-there-is-new-scientific-rationale-280e08ceee71)

 

 

 

 

 


ZALECENIA

 1. Dokładne myj i odkażaj ręce po każdym powrocie do domu oraz przed jedzeniem i dotykaniem produktów spożywczych. Myj ręce mydłem przez 30 sekund i/lub użyj środka dezynfekującego na bazie alkoholu (stężenie 60%) przed każdym nałożeniem i po każdym zdjęciu maseczki.
 2. Unikaj dotykania palcami własnych ust i nosa.
 1. Rezygnuj z uścisku dłoni. Może  "żółwik"?
 2. Używaj łokcia lub kostki zgiętego palca do dotykania włączników światła, przycisków windy, itp.
 3. Staraj się nie używać gotówki.
 4. Dotykaj terminala kart kredytowych i bankomatów przez jednorazową chusteczkę, następnie ją wyrzuć.
 5. Jeśli tankujesz, podnieś dozownik benzyny za pomocą ręcznika papierowego lub użyj jednorazowej rękawicy.
 6. Otwieraj drzwi łokciem, zamkniętą pięścią lub biodrem – nie chwytaj za uchwyt dłonią. Szczególnie ważne w przypadku drzwi toalet publicznych, sklepowych, urzędów itp.
 7. Miej butelkę środka odkażającego. Należy ją mieć również w samochodzie, aby używać środka dezynfekującego po dotykaniu innych  przedmiotów (np. podczas zakupów), jeśli nie ma możliwości natychmiastowego umycia rąk.
 8. Jeśli to możliwe, przy kaszlu lub kichaniu, używaj jednorazowych chusteczek, które należy od razu wyrzucać i umyć ręce. Tylko jeśli nie macie takiej możliwości, kichnijcie lub odkaszlnijcie w łokieć.

 

 Maseczka_bawełniana

Metody płatności
Metody dostawy
HOODIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ,,BLUZA Z KAPTUREM'' SKLEP STAWIA NA WYSOKĄ JAKOŚĆ NADRUKÓW ORAZ SAMYCH MATERIAŁÓW. KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MÓJ ROZWÓJ W DZIEDZINIE MODY I GRAFIKI. JAKO 17 LATEK MARZYŁEM O WŁASNYM SKLEPIE ODZIEŻOWYM, TERAZ JAKO 19

Wyślij wiadomość do sprzedawcy