SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

OŚWIADCZE-NIE WHITE

sklep COVIDAĆ?
KOLORY

cm S M L XL XXL 3XL 4XL
A 46.00 51.00 56.00 61.00 66.00 71.00 77.00
B 67.00 71.00 74.00 77.00 79.00 83.00 86.00

Masz dość tych, którzy zasłaniają się prawem? A może i Lewym? Hie, hie.

Cóż, w tym t-shircie już nie będą się zasłaniać.

Oto Twoje obywatelskie poświadczenie, wyjaśnienie, stwierdzenie - zgodne z duchem prawa oświadczę-nie".

 

Poniżej treść napisu:

 

Oświadczenie Obywatela

     W nawiązaniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii - oświadczam, iż mój stan zdrowia nie pozwala na zakrywanie, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, ust i nosa.

     W nawiązaniu do § 24.1 Rozporządzenia Rady Ministrów informuję, że nie istnieje podstawa prawna, która nakłada obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, ust i nosa; na osoby zdrowe — fakt powołania się na art. 46a i art. 46b pkt 1-6 i 8-12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, jest sprzeczny z uwagi, iż ustawa jasno precyzuje na kogo obowiązek może być nałożony, t.j.:

Art. 46b pkt 4) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

W ustawie również wyjaśnione są następujące pojęcia:

Art. 1. 

20) podejrzany o chorobę zakaźną — osobę, u której występują objawy kliniczne lub odchylenia od stanu prawidłowego w badaniach dodatkowych, mogące wskazywać na chorobę zakaźną;

21) podejrzany o zakażenie — osobę, u której nie występują objawy zakażenia ani choroby zakaźnej, która miała styczność ze źródłem zakażenia, a charakter czynnika zakaźnego i okoliczności styczności uzasadniają podejrzenie zakażenia;

Informuję, że nie jestem osobą chorą ani podejrzaną o zachorowanie. 

Konstytucja STANOWI:

Art. 31

1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.

2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Art.288 

1. W sytuacjach szczególnych zagrożeń, jeżeli zwykłe środki konstytucyjne są niewystarczające, może zostać wprowadzony odpowiedni stan nadzwyczajny: stan wojenny, stan wyjątkowy lub stan klęski żywiołowej.

2. Stan nadzwyczajny może być wprowadzony tylko na podstawie ustawy, w drodze rozporządzenia, które podlega dodatkowemu podaniu do publicznej wiadomości.

3. Zasady działania organów władzy publicznej oraz zakres, w jakim mogą zostać ograniczone wolności i prawa człowieka i obywatela w czasie poszczególnych stanów nadzwyczajnych, określa ustawa.

     W Polsce nie wprowadzono stanu nadzwyczajnego oraz nie istnieje żadna podstawa prawna, która pozwala na nałożenie obowiązku zakrywania ust i nosa na osoby zdrowe.Koszulka męska

Klasyczna męska koszulka bawełniana z nadrukiem w technologi DTG.

  • skład: 100% bawełna,
  • gramatura: 150g/m2,
  • ściągacz z domieszką lycry,
  • podwójne szwy wykończeniowe,
  • brak szwów bocznych,
  • koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru,

Maksymalny obszar zadruku to 39 cm x 49 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Bluzę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Przystań dla Twojej Wolności. Wytchnienie dla Twojego Ducha. Po co się powtarzać, skoro można TO pokazać? Koniec z marnowaniem cennej energii na gadanie. Czas na działanie. My wiemy, że tej Fali nikt już nie zatrzyma. Teraz czas nadać jej rozpędu

Wyślij wiadomość do sprzedawcy