SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Body Keep calm and practice karate

sklep Akademia Karate
KOLORY

cm 6-mcy 9-mcy 12-mcy
A 22.00 24.00 26.00
B 40.00 42.00 43.00
"Keep calm and practice karate"  - tym razem w wersji dla przyszłych karateków. Body pozwala swobodnie ćwiczyć kopnięcia, bloki i ciosy w każdej pozycji :)

"Keep calm and practice karate" - te słowa doskonale oddają ducha karate oraz atmosferę panującą na zajęciach Poznańskiej Akademii Karate. Spokój i zaangażowanie w trening to podstawa w sztukach walki.


Body Niemowlęce

Absolutnie niezbędne w szafie każdego bobasa: body z super nadrukiem. Jeśli masz super-dziecko, które samodzielnie wybierze grafikę, to fantastycznie, jeśli nie, obowiązek niestety spada na Ciebie, rodzicu. Nasze body niemowlęce z krótkim rękawem, dostępne jest w klasycznych dziecięcych kolorach. Dzięki praktycznym detalom ubieranie i rozbieranie małego bąbla staje się dziecinnie proste.

  • skład 100% bawełna,
  • ściągacz 1x1 z lycrą,
  • zapinane na ramieniu i w kroku,
  • warianty kolorystyczne: czarna, biała, różowa, błękitna. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)
Maksymalny obszar zadruku frontu: 14 cm x 16 cm;  (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).
 
WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Body należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Unikalne gadżety dla małych i dużych karateków. Zapraszamy do oficjalnego sklepu Poznańskiej Akademii Karate. http://akademiakarate.com.pl/ https://www.facebook.com/malykarateka/?ref=hl

Wyślij wiadomość do sprzedawcy