DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

"Nie lękaj się"

sklep Żywe Słowo
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Nie bój się, bo Ja jestem z tobą! Nie lękaj się, bo Ja jestem twoim Bogiem! Umocnię cię i będę pomagał tobie. Tak! Będę cię wspierał mą prawą ręką niosącą wyzwolenie! - Iz 41,10 -

Pijąc z tego kubka poranną kawę, herbatę... pobudzisz lub nakarmisz nie tylko swoje ciało, ale również ducha.   Cytat znajduje się po obu stronach kubka, dzięki czemu jest on zarówno dla prawo, jak i lewo ręcznych osób. To rozwiązanie sprawi również że przesłanie płynące z cytatu trafi zarówno do Ciebie, jak i osób z najbliższego otoczenia; rodzina, znajomi, współpracownicy itd. Zwykły kubek może stać się narzędziem ewangelizacji i głoszenia Słowa Życia, które ma Moc przemiany Twojego życia.   Bo zadaniem Bożego Słowa jest, aby być z człowiekiem i w człowieku, w tabernakulum ludzkiego serca, w życiu każdego człowieka. Ono tworzy człowieka, wychowuje, błogosławi go i wypełnia pokojem. Jeśli Słowo Życia jest obecne w Twojej codzienności ma moc zdziałać wielkie rzeczy w Tobie i wokół Ciebie.   Ten kubek może stać się narzędziem ewangelizacji, jak i oryginalnym pomysłem na prezent.

Klasyczny kubek 

Elegancki i doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego.

Metody płatności
Metody dostawy
Przedmioty codziennego użytku mogą stać się narzędziami ewangelizacji. Zwykły kubek, koszulka itd. może stać się narzędziem, dzięki któremu głoszone będzie Słowo Życia. Podejmij wyzwanie!

Wyślij wiadomość do sprzedawcy