DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Xanax POLO

sklep JMK Best Clotning Brand
KOLORY

product.delivery_info

cm S M L XL XXL
A 48.00 53.00 58.00 63.00 69.00
B 72.00 76.00 79.00 81.00 84.00

lprazolam, available under the trade name Xanax, is a potent, short-acting benzodiazepine anxiolytic—a minor tranquilizer. It is commonly used for the treatment of anxiety disorders, especially of panic disorder, but also in the treatment of generalized anxiety disorder (GAD) or social anxiety disorder. It was the 12th most prescribed medicine in the United States in 2010. Alprazolam, like other benzodiazepines, binds to specific sites on the GABAA receptor. It possesses anxiolytic, sedative, hypnotic, skeletal muscle relaxant, anticonvulsant, amnestic, and antidepressant properties. Alprazolam is available for oral administration as compressed tablets (CT) and extended-release capsules (XR).Model ma na sobie koszulkę w rozmiarze M. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość) na 40cm (wysokość)

Kolor: biały
Gramatura: 180 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100 % bawełny o splocie pique (H.Grey: 85 % bawełny, 15 % wiskozy) bez ściągaczy na rękawach.
  • - ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.


Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy
Ty masz czas, ale nie masz siana Ja nie mam czasu bo zarabiam Nie chodzę na randki, zamawiam U mnie codziennie jest karnawał I znowu wylewam szampana I sypie się łupież szatana www.instagram.com/jakub_konon/

Wyślij wiadomość do sprzedawcy