DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Tenerife Bucket List O neck vol.1

sklep zamieszkali by arleta adamska
KOLORY

product.delivery_info

cm S M L XL
A 44.00 46.00 48.00 50.00
B 63.00 64.00 64.00 65.00

TENERIFE BUCKET LIST vol. 1

 

Wybierasz się na wakacje na Teneryfę? Ta koszulka to Twój must have!

Stworzyłam ją z myślą o tym, czego sama doświadczyłam i chciałabym doświadczać będąc na Teneryfie! Oczywiście to nie wszystko, skupiłam się bardziej na doświdczeniach niż liście atrakcji turystycznych. 

Ta koszulka toprzewodnik po emocjach, smakach, zapachach i wspomnieniach, które chciałabym przywieźć z każdej podróży, którą odbywam. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie tym samym. Niezależnie od tego, czy termin wyjazdu już wybrany czy tylko marzysz, niech się dobrze nosi i przynosi Ci podróżnicze spełnienie!

 

PS. To też wyjątkowy sposób, aby powiedzieć komuś o podróżniczej niespodziance. Wyobraź sobie wręczenie jej bliskiej osobie, wraz z biletami lotniczymi!

 

Koszulka dostępna w kilku wersjach: biała lub czarna, różne wersje kołnierzyka, damska i męska.Modelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość) 
na 40cm (wysokość)

Kolor: biały
Gramatura: 150 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz bawełniany
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - szwy boczne
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy