DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Magiczny Kubek "Przerwa na myślenie"

sklep WygranaWygrana
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00

Kubek stanowi znakomity pomysł na prezent, również dla osoby, którą lubimy ale jeszcze nie zdążyła sobie zrobić przerwy od TVP. Zrobi sobie kawkę albo herbatkę , cyk pryk a tu pod wpływem temperatury ukaże się przekaz , nauczona wierzyć paskom , skupi się na symbolu przypominającym obraz kontrolny i bach do podświadomości komunikat "Wyłącz TVP, włącz myślenie" i będziemy żyli w szczęśliwym kraju ;) Taki plan :)

i trochę poważniej: 
Inspiracją do wykonania wzoru był sprzeciw przeciwko temu co ludzie odpowiedzialni za przekaz TVP robią , żeby dzielić Polaków dla partykularnych, partyjnych interesów (2mld !! od Nas wszystkich na taką TVP? What?).

Motywacja przyszła z akcją na logo, ogłoszoną przez Pana Tomasza Sekielskiego "Wyłącz TVP, włącz myślenie" w której to projekt został wyróżniony.Model: Magiczny Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Firma CupSell okazała się ciekawą opcją , żeby udostępnić za jej pośrednictwem możliwość wydruku moich wzorów , które powstały w oparciu o inspiracje wydarzeniami i emocjami , które dotyczyły mnie w 2020. Więcej na temat tego skąd wzory i o co kaman na

Wyślij wiadomość do sprzedawcy