SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Dama z gronostajem

sklep Vector Of Art
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Znany obraz Leonarda Da Vinci "Dama z gronostajem" na Twojej torbie!

Obraz ten ma dość ciekawą historię, rodem z romantycznej powieści godnej czasów, w których powstał (koniec XV w). Namalowana na nim kobieta to Cecylia Gallerani, która była kochanką władcy Mediolanu, księcia Ludovico Sforzy. Zakochani, jak to często bywa w tego typu opowieściach, nie mogli być razem, ze względu na różne przeciwności losu. Jedna z teorii powstania obrazu głosi, iż Książe Ludovico zlecił Leonardowi wykonanie portretu swojej ukochanej, który poarował na jej ślub z zamożnym baronem. Z wiadomego względu, kochankowie nie mogli zostać wspólnie przedstawieni na płótnie, jednak książę, który w ówczesnych czasach posługiwał się również swoim przydomkiem "Ermellino", chciał zostać uwieczniony u boku swojej miłości.

"Ermellino" po włosku nie znaczy nic innego jak gronostaj...

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Znane dzieła sztuki w wyjątkowej odsłonie na Twojej koszulce, torbie czy kubku!

Wyślij wiadomość do sprzedawcy