SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka męska fullprint wilczy pająk

sklep UberShirt - Stylowe koszulki ponad wszystko!
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 46.00 51.00 56.00 61.00 66.00
B 71.00 73.00 75.00 78.00 80.00
Wilcze pająki to nowoczesne pająki (spinnerety z tyłu brzucha), czyli araneomorfy, infrarząd pająków. Różnią się one od wielu innych pająków techniką chwytania ofiar. Wilcze pająki są aktywnymi łowcami, którzy gonią swoją ofiarę. Niektóre wilcze pająki ukrywają się w stałych pionowych norach, często używając porzuconych nor bezkręgowców, ale w razie potrzeby wykopią własne. Inne wędrują w ciągu dnia. Samce okazują zaloty przez serię bębnów i wibracji podczas tańca na przednich nogach. Jeśli samica jest podatna, pozwoli mu się zbliżyć. Samiec przedstawia samicy paczkę spermy na jednej z cebulek palpala (ponieważ pająki nie mają penisów), którą będzie przechowywać i używać do zapłodnienia jaj. Jakiś czas po zapłodnieniu samica wytwarza woreczek z jajkiem, tkając okrągłą matę z delikatnego jedwabiu, na którą składa sto lub więcej jaj. Następnie oplata jedwab wokół jaj, wyciąga boki maty i szyje ją w jedwabną kulę. Wielkość tej jedwabnej kuli jest często taka sama jak rozmiar samego pająka. Za pomocą mocnych jedwabnych nitek, następnie przytwierdza etui z jajkiem do podbrzusza za pomocą spinneretów (organów, które tworzą jedwab) i nosi je ze sobą, nawet podczas polowania. Inkubuje jajka w ciągu dnia, ustawiając je w kierunku słońca i powoli obracając. Trzydzieści do czterdziestu dni później jaja wylęgają się produkując do 200 pająków. Pająki nie rozprzestrzeniają się natychmiast. Zamiast tego wspinają się po nogach matki i jeżdżą po jej plecach przez kilka tygodni, często pokrywając jej kilka warstw. Pająki nie dzielą się żadną zdobyczą, którą łapie matka, a jeśli odpadną, nie są ratowane. Kiedy są gotowe, by radzić sobie same, rozchodzą się przez jedwabne pasma. Ta matczyna opieka nad pająkami jest niezwykła w świecie pająków. Wilcze pająki nie są z natury agresywne, ale będą się bronić, jeśli zostaną sprowokowane. Anatomia ich stóp - mają trzy pazury i nie mają tulejek do włosów na czubkach nóg - co oznacza, że nie mogą pokonać śliskich powierzchni. Dzięki temu są dobrymi zwierzętami, ponieważ łatwo je trzymać i pielęgnować w szklanym słoiku lub terrarium.

Koszulka Męska FullPrint

T-shirt z pełnym nadrukiem na bawełnie, to coś czego szukasz! Stylowy, bardzo przyjemny w dotyku z permanentnie trwałym nadrukiem, który gwarantuje niezwykłą intensywność barw i perfekcyjnie komponuje się z materiałem - jest niewyczuwalny. Wzmocnione szwy dają gwarancję jakości, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nasz młody, energiczny zespół, do każdego zamówienia i projektu podchodzi indywidualnie. Oznacza to, że daną koszulkę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

  • Skład: 100% bawełna,
  • Pochodzenie: Polska.

WAŻNE: Przy nadrukach Fullprint należy pamiętać by istotne elementy nadruków znajdowały się minimum 3cm od brzegu koszulki (od miejsca zszycia koszulki). Projekty bluz fullprintowych są projektami poglądowymi. Grafika na produkcie może ulec przesunięciu +/- 2cm. Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy