SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka męska fullprint Kania złotawa / Orzeł gwiżdżący

sklep UberShirt - Stylowe koszulki ponad wszystko!
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 51.00 56.00 59.00 61.00 64.00
B 70.00 71.00 74.00 75.00 78.00
Kania złotawa (Haliastur sphenurus) to średniej wielkości dzienny drapieżnik występujący w całej Australii (w tym na wyspach przybrzeżnych), Nowej Kaledonii i w dużej części Nowej Gwinei (z wyłączeniem gór centralnych i północno-zachodnich). Nazywany również Orłem Gwiżdżącym lub Jastrzębiem Gwiżdżącym, zawdzięcza swoją nazwę głośnym dźwiękom gwizdu, które często nadaje w locie. Niektóre władze umieściły ten gatunek w rodzaju Milvus, pomimo wyraźnych różnic w zachowaniu, głosie i upierzeniu pomiędzy tym gatunkiem a innymi członkami tego gatunku.

Koszulka Męska FullPrint

T-shirt z pełnym nadrukiem na bawełnie, to coś czego szukasz! Stylowy, bardzo przyjemny w dotyku z permanentnie trwałym nadrukiem, który gwarantuje niezwykłą intensywność barw i perfekcyjnie komponuje się z materiałem - jest niewyczuwalny. Wzmocnione szwy dają gwarancję jakości, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nasz młody, energiczny zespół, do każdego zamówienia i projektu podchodzi indywidualnie. Oznacza to, że daną koszulkę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

  • Skład: 100% bawełna,
  • Pochodzenie: Polska.

WAŻNE: Przy nadrukach Fullprint należy pamiętać by istotne elementy nadruków znajdowały się minimum 3cm od brzegu koszulki (od miejsca zszycia koszulki). Projekty bluz fullprintowych są projektami poglądowymi. Grafika na produkcie może ulec przesunięciu +/- 2cm. Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy