SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka męska fullprint jaguar

sklep UberShirt - Stylowe koszulki ponad wszystko!
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 46.00 51.00 56.00 61.00 66.00
B 71.00 73.00 75.00 78.00 80.00
Jaguar to największy kot w Ameryce. Większość Jaguarów jest bladożółta do czerwono-brązowego z czarnymi plamami na ciałach, nogach i szyjach, ale także z czarną warstwą podłoża, co sprawia, że plamy są znacznie trudniejsze do zobaczenia. Historycznie Jaguar sięgał od Arizony i Nowego Meksyku w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych przez Amerykę Środkową i dorzecze Amazonki do Rio Negro w Argentynie. Ich zasięg jest dziś w dużej mierze ograniczony do lasów deszczowych Amazonii i szacuje się, że stanowi około połowy tego, co było w historii. Choć w większości przypadków wyginęły na północy jej historycznego zasięgu, osobniki włóczęgi są czasami nadal widywane w Stanach Zjednoczonych na południowym zachodzie.

Koszulka Męska FullPrint

T-shirt z pełnym nadrukiem na bawełnie, to coś czego szukasz! Stylowy, bardzo przyjemny w dotyku z permanentnie trwałym nadrukiem, który gwarantuje niezwykłą intensywność barw i perfekcyjnie komponuje się z materiałem - jest niewyczuwalny. Wzmocnione szwy dają gwarancję jakości, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nasz młody, energiczny zespół, do każdego zamówienia i projektu podchodzi indywidualnie. Oznacza to, że daną koszulkę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

  • Skład: 100% bawełna,
  • Pochodzenie: Polska.

WAŻNE: Przy nadrukach Fullprint należy pamiętać by istotne elementy nadruków znajdowały się minimum 3cm od brzegu koszulki (od miejsca zszycia koszulki). Projekty bluz fullprintowych są projektami poglądowymi. Grafika na produkcie może ulec przesunięciu +/- 2cm. Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy