SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka damska Aleksiej Odśrodkow

sklep Turbośmieszkizm
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 44.00 49.00 54.00 59.00 64.00
B 65.00 66.00 69.00 71.00 72.00
Koszulka damska Aleksiej Odśrodkow przypomina nam o rosyjskim kierowcy rajdowym. Występował on w małych lokalnych rajdach. Drzwi do wielkiej kariery zamknęła mu kontuzja, którą odniósł po tym, jak przy wchodzeniu w ostry zakręt jego samochód przechylił się na bok, a następnie dachował. Zmuszony do zakończenia kariery Odśrodkow postanowił zająć się fizyką i zbadać nieznaną siłę, która zadziałała na jego samochód. Objawia się ona także znacznie łagodniej, kiedy przechyla nas w stronę przeciwną do tej, w którą akurat skręcamy. Dzięki jego badaniom kierowcy mogli poprawić technikę jazdy i częściej udawało im się uniknąć podobnych wypadków w przyszłości, a wzorem wielkich fizyków z minionych wieków siłę tę nazwano nazwiskiem badacza.

Koszulka Damska

Wyrażaj siebie dzięki naszym niepowtażalnym wzorom i wyróżnij się w tłumie.

  • skład: 100% bawełna,
  • gramatura: 150g/m2,
  • ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka,
  • podwójne szwy wykończeniowe,
  • brak szwów bocznych,
  • koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru,

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Sklep, z którym każdy może się identyfikować. Krótkie i długie, humorystyczne i życiowe myśli przedstawione na koszulkach, bluzach, kubkach i innych gadżetach. Używając ich wyrażasz siebie i swoje podejście do świata. Odwiedzasz stronę i od razu wiesz, że

Wyślij wiadomość do sprzedawcy