DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Optymistka

sklep Nowa dziewczyna z sąsiedztwa
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Poznałam kiedyś uroczego chłopaka, który pokazał mi jak dzieci uczą się żeglować. Pływają one wtedy na łódkach nazywanych "optymistkami" i nie byłoby w tym nic specjalnego, gdybym nagle nie uświadomiła sobie, że przez większość życia sama pływam na takiej małej łódeczce. Moja niezgrabna optymistka trzymała mnie na powierzchni gdy było źle. Gdy przechodziłam załamania, frustracje i zawody miłosne. W tym ostatnim zostawała tylko ona. Jedyna, ostatnia, niezatapialna optymistka.

Ten motyw chciałabym dedykować wszystkim moim optymistkom i optymistom oczywiście też ;) Każdemu kto doświadczył w swoim życiu trudnej relacji, zawodu miłosnego, ciężkiego rozstania, toksycznego związku, nagłego zerwania, rozwodu, separacji, żałoby.

Niech ta mała papierowa łódeczka będzie Twoją optymistką, która za wszelką cenę utrzyma Cię na powierzchni.

"Składam z papieru małe łódeczki
Każda przepełniona dobrymi myślami.
Niezgrabnie kładę na tafli wody
jedną po drugiej,
z portu na otwartą przestrzeń."Opis: Worek gimnastyczny w rozmiarze A3. Istnieje możliwość nadruku z przodu i z tyłu. Zamykany wyjmowanym sznurkiem w tuneliku.

Warianty kolorystyczne: biały

Skład: 100% bawełna

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać 

ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, 
nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.

Metody płatności
Metody dostawy
Cześć! Jestem nowa na tym osiedlu. Przeprowadziłam się kilka dni temu i jeszcze nie znam okolicy. Właśnie piekłam ciasto, ale zabrakło mi najważniejszego składnika. Masz może pożyczyć szklankę cukru? Poznajmy się lepiej: Sklep został stworzony na pods

Wyślij wiadomość do sprzedawcy