SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Jestem nauczycielem - torba z nadrukiem

sklep Spoko - odzież i gadżety z nadrukiem
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Jestem nauczycielem - torba z nadrukiem. Czy Twój nauczyciel ma super moc? Chcesz docenić swoją nauczycielkę i okazać wdzięczność? Czy Twoja klasa wciąż nie ma pomysłu na prezenty z okazji Dnia Nauczyciela? Oto pomysł! Super eko torba z nadrukiem! Torba z napisem: Jestem nauczycielem, a Ty jaką masz super moc?. Taka torba spodoba się każdemu nauczycielowi, w dodatku będzie bardzo przydatna w pracy! Torba pomieści duże podręczniki i ciężkie materiały do pracy. Dzień Nauczyciela już wkrótce! Polecamy torby z nadrukiem w różnych kolorach!

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Ciekawe i oryginalne projekty nadruków na kubki, koszulki, torby i inne gadżety. Nasze wzory udostępniamy także w generatorze abyś mógł sam zaprojektować swoją odzież lub inne gadżety. W naszym sklepie znajdziesz dużo upominków na różne okazje! Zapraszamy

Wyślij wiadomość do sprzedawcy