DZIEŃ OJCA: Gwarancja dostawy zamówień złożonych do 16.06 (DPD) - bez produktów full print i maseczek
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Disney - Jeśli możesz sobie coś wymarzyć - kubek

sklep Spoko - odzież i gadżety z nadrukiem
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Walt Disney - Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić - kubek z nadrukiem z motywacyjnym cytatem. Niezwykły kubek, który codziennie przy porannej kawie będzie Cię podwójnie pobudzał do działania. Jeśli dążysz do sukcesu, interesujesz się rozwojem osobistym lub potrzebujesz dodatkowej motywacji - zamo dla siebie ten oryginalny kubek z cytatem. Kubek z nadrukiem będzie też doskonałym pomysłem na prezent. Np. prezent pod choinkę, urodziny czy inne okazje. Polecamy!

Model: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Ciekawe i oryginalne projekty nadruków na kubki, koszulki, torby i inne gadżety. Nasze wzory udostępniamy także w generatorze abyś mógł sam zaprojektować swoją odzież lub inne gadżety. W naszym sklepie znajdziesz dużo upominków na różne okazje! Zapraszamy

Wyślij wiadomość do sprzedawcy