DZIEŃ OJCA: Gwarancja dostawy zamówień złożonych do 16.06 (DPD) - bez produktów full print i maseczek
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Be My Valentine - walentynkowy kubek z nadrukiem

sklep Spoko - odzież i gadżety z nadrukiem
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Be My Valentine - walentynkowy kubek z nadrukiem. Kubek z białym napisem na różowej wstędze: "be my Valentine" czyli bądź moją walentynką. Każdy chłopak może wręczyć dziewczynie taki kubek, który będzie jednoznacznie mówił o jego uczuciach. Dziewczyna także może zrobić taki prezent chłopakowi. Kubek walentynkowy jest uniwersalny. Jeśli chcesz komuś wyznać miłość w Walentynki, taki kubek na Walentynki będzie doskonałym wstępem do tego. Nie zamomnij o swojej sympatii, Walentynki już 14 lutego!

Model: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Ciekawe i oryginalne projekty nadruków na kubki, koszulki, torby i inne gadżety. Nasze wzory udostępniamy także w generatorze abyś mógł sam zaprojektować swoją odzież lub inne gadżety. W naszym sklepie znajdziesz dużo upominków na różne okazje! Zapraszamy

Wyślij wiadomość do sprzedawcy