SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Specjalna kolekcja 5 z 12 - Kubek "Serce w serca"

sklep SmartShirt - koszulki z pomysłem
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Kubek z ładną grafiką serc, tworzących serca na tle rozjaśniającej się niebieskiej barwy. Spokojne stonowane kolory i ładna grafika, na kubku tworzy, przyjemny i dobry klimat do picia z niego na przykład porannego napoju ożywczego lub wieczornego napoju uspokajającego. Jest to 5-ty z 12 kubek zaprojektowana w specjalnej kolekcji grafik, wykonanych w bardzo wysokiej jakości. Dostępne w ograniczonej ofercie czasowej, w specjalnej cenie.   #kubki #kubek #specjalna oferta #czasowo ograniczona #specjalna cena #najwyższa jakość #smart #shirt #smartshirt #prosty #nie przesadzony #wzór #dusza #smart shirt #specjalna kolekcja grafik #specjalna #specjalny #grafiki #specjalna kolekcja #specjalne grafiki #cena #czas #oferta #koszulka z pomysłem #koszulki z pomysłem #zapraszamy #dobre koszulki #grafiki na koszulce #grafiki na koszulkach #koszulka z własnym nadrukiem #nadruk #własny #generator koszulek #generator #idealny #idelana #UNICORN #unicorn #jednorożca #jednorożec #jednorozec #tęczowa #teczowa #tęcza #tecza #kolorowe bryły #kolorowe #kolor #malpa #małpa #małpka #malpka #monkey #niebieska #kolarz #collage #graphic # serca #serce #heart #serce w sercach

Model: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar nadruku: 8x18cm. 
Metody płatności
Metody dostawy
SmartShirt to sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie masz pomysłu na prezent ? SmartShirt przychodzi z pomocą - koszulki, kubki czy plakaty mogą stać się idealnym prezentem dla bliskich. Wejdź i sprawdź, a nie pożałujesz ;)

Wyślij wiadomość do sprzedawcy