DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Single, taken, volleyball

sklep Siatkarski Szpan
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Cudowna torba z cudownym siatkarskim nadrukiem dla cudownego człowieka! Idealna również na prezent (może jedynie wzbudzić łzy szczęścia lub nieopanowany atak radości). NIE ZASTANAWIAJ SIĘ! KUPUJ! <3 I NOŚ JĄ GODNIE!

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Tutaj bez problemu zakupisz koszulki, kubki i torby ze szpanerskimi, nowoczesnymi nadrukami o tematyce siatkarskiej. Kultowe teksty z Igłą Szyte, niezapomniane cytaty naszych siatkarzy oraz inne, ciekawe obrazki - to wszystko znajdziesz w tym pięknym skle

Wyślij wiadomość do sprzedawcy