Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Kroplowka na wzmocnienie - torba pielegniarka

sklep Sklep Ratowniczy ⋆ koszulki ratownictwo medyczne, ratownik, pielęgniarka
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Kroplówka na wzmocnienie dobrem każdego pacjenta - wie o tym każda pielęgniarka, lekarka czy ratowniczka medyczna. Każdy specjalista w ochronie zdrowia spotkał się z prośbą o podłączenie kroplówki na wzmocnienie.

Ta unikatowa torba, dostępna tylko w Ratowniczym sklepie, dedykowana jest wszystkim specjalistkom pracującym w ochronie zdrowia, które mają dobre poczucie humoru. :-)

TORBA JEST DOSTĘPNA W RÓŻNYCH KOLORACH.


Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Sklep Ratowniczy.net oferuje koszulki ratownictwo medyczne. Każdy ratownik medyczny, pielęgniarka, lekarz, strażak oraz pasjonat ratownictwa medycznego znajdzie tu dla siebie koszulkę lub kubek.

Wyślij wiadomość do sprzedawcy