SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Torba na zakupy czarna - Indeksowanie Myśli

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Czarna torba na zakupy z nadrukiem - Indeksowanie Myśli, Proszę Czekać... Nie Wyłączaj Mózgu! Lubisz komputery, psychologię, pracujesz na komputerze? Oto torba dla Ciebie! Może to być też doby pomysł na prezent.

Sprawdź pozostałe torby i inne produkty w sklepie Przesłaniec. Skompletuj kilka rzeczy z tym samym motywem.

Tagi: torby na zakupy, torba zakupowa, siatka, siatki na zakupy, mózg, myślenie, psychologia, śmieszne, zabawne, internet i komputer, gry, dla graczy, dla gracza, dla programisty, dla programistów, dla informatyka, dla informatyków, dla inżyniera, dla grafików, dla inżynierów, dla prawników, dla prawnika, dla lekarzy, dla lekarza, dla architektów, dla architekta, dla gospodyni, komputerowe, motto, hasło, komunikat, moda, trendy, humor, zakupy, sklep.

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy