SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Podkładka pod Myszkę - Skup Się...

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Podkładka pod myszkę z nadrukiem - "Skup Się! Byle Nie Śmierdziało...". Śmieszne, żartobliwe przesłanie sugerujące coś dwuznacznie ;) Używaj tej podkładki na biurku w domu, pracy czy gdziekolwiek chcesz.

Tagi: podkładki pod myszki, podkładka pod myszkę, gadżety do komputera, gadżet, cytat, cytaty, hasła, hasło, motto, sentencja, zabawne, odważne, credo, dla programisty, dla programistów, dla graczy, dla gracza, dla informatyków, dla informatyka, dla grafików, dla prawników, psychologia.

Podkładka pod Myszkę

Jeśli jesteś graczem, blogerem, pisarzem, fanatykiem informatycznym, albo po prostu spędzasz baaardzo dużo czasu przed komputerem, bezdyskusyjnie niezbędnym gadżetem jest dla Ciebie podkładka pod mysz. W końcu nawet najlepsza mysz nie jest w stanie dać z siebie wszystkiego, jeśli porusza się po niewłaściwej powierzchni, dlatego warto zadbać o odpowiednią podkładkę. Nasz produkt zapewnia idealne tarcie powierzchniowe, poprawia sterowanie myszą i kierowanie kursorem.


Podkładka pod myszkę o wymiarach 19 cm x 25 cm.

Podkładka pod myszkę

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy