SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Podkładka pod myszkę - Nie Wiem, Nie Znam Się...

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Podkładka pod myszkę z nadrukiem - "Nie Wiem, Nie znam Się, Nie Obchodzi Mnie To". Podkładka dla tych co mają na wszystko wy****ne i chcą o tym przypominać. Albo nie mają wy****ne, ale chętnie z przekory skorzystają z takiej podkładki ;)

Sprawdż również pozostałe podkładki pod myszki i inne produkty w sklepie Przesłaniec. Skompletuj kilka przedmiotów z tym samym motywem.


Tagi: podkładki pod myszkę komputerową, podkładka, moda, trendy, humor, motto, hasło, złote myśli, dla hipsterów, dla inżyniera, dla prawników, dla programistów, dla motocyklistów, dla graczy, zabawne, śmieszne, internet i komputer, komputery, psychologia, czerwony, gwiazdki, gwiazdka.

Podkładka pod Myszkę

Jeśli jesteś graczem, blogerem, pisarzem, fanatykiem informatycznym, albo po prostu spędzasz baaardzo dużo czasu przed komputerem, bezdyskusyjnie niezbędnym gadżetem jest dla Ciebie podkładka pod mysz. W końcu nawet najlepsza mysz nie jest w stanie dać z siebie wszystkiego, jeśli porusza się po niewłaściwej powierzchni, dlatego warto zadbać o odpowiednią podkładkę. Nasz produkt zapewnia idealne tarcie powierzchniowe, poprawia sterowanie myszą i kierowanie kursorem.


Podkładka pod myszkę o wymiarach 19 cm x 25 cm.

Podkładka pod myszkę

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy