SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Podkładka pod Myszkę dla Gracza - Spauzowałem Grę

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Podkładka pod Myszkę dla Gracza z tekstem "Spauzowałem Grę, żeby tu być". Wyraź się! Czasami trudno się oderwać od wirtualnej rzeczywistości i wyjść do ludzi. Używaj tej podkładki na biurku w domu, pracy czy gdziekolwiek chcesz.

Tagi: podkładka pod myszkę, podkładki pod myszki, gra, gry, gracz, dla gracza, komputery, przesłanie, motto, hasło, gamer, gamingowy, wirtualna rzeczywistość, czarny, czerwony, biały, dla programistów, dla grafików, dla informatyków.

Podkładka pod Myszkę

Jeśli jesteś graczem, blogerem, pisarzem, fanatykiem informatycznym, albo po prostu spędzasz baaardzo dużo czasu przed komputerem, bezdyskusyjnie niezbędnym gadżetem jest dla Ciebie podkładka pod mysz. W końcu nawet najlepsza mysz nie jest w stanie dać z siebie wszystkiego, jeśli porusza się po niewłaściwej powierzchni, dlatego warto zadbać o odpowiednią podkładkę. Nasz produkt zapewnia idealne tarcie powierzchniowe, poprawia sterowanie myszą i kierowanie kursorem.


Podkładka pod myszkę o wymiarach 19 cm x 25 cm.

Podkładka pod myszkę

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy