SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Pizza Zawsze Na Propsie - Fartuch kuchenny dziecięcy

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm brak rozmiaru
A 0.00
Dziecięcy fartuch kuchenny z nadrukiem - grafiką przedstawiającą pizzę i napisem "Pizza Zawsze Na Propsie". T-shirt z motywem idealnym dla dzieci - smakoszy pizzy.

Sprawdź też inne fartuchy kuchenne oraz pozostałe produkty w sklepie Przesłaniec. Może skompletujesz kilka rzeczy z tym samym motywem?

Tagi: fartuch kuchenny, fartuchy kuchenne, dziecięce, dla dzieci, dla dziecka, dziecko, picca, pizza, fast food, fast-food, jedzenie, pożywienie, dla kucharki, dla kucharza.


Fartuch kuchenny dziecięcy

Dla każdego miłośnika gotowania, wykonany z trwałego i mocnego drelichu. Materiał o gramaturze 270 sprawdzi się idealnie podczas kulinarnych wyzwań. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)
 
Długość pasków:
Góra - 54 cm
Pas – 60 cm
 
Szerokość górnej części: 24 cm
Szerokość dolnej części: 64 cm
Długość całkowita: 62 cm
 

WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Fartuch należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrał odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy