Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Magiczny kubek na wakacje i lato - Kaktus

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Magiczny kubek z pojawiającym się i znikającym nadrukiem, w zależności od temperatury napoju. Motyw Kaktus. Kubek, na którym widnieje grafika z pustynnym klimatem, kaktusami i prażącym słońcem. Czarno-biały motyw, kowbojskie odczucia... Kup dla siebie lub na prezent. Z pewnością kubeczek Kaktus przyda się na wakacje.

Nadruk jednostronny.

Sprawdź pozostałe kubki i inne produkty w sklepie Przesłaniec. Skompletuj kilka rzeczy z tym samym motywem.

Tagi: kubek z nadrukiem, magiczny, czarodziejski, kubki, kubeczek, kubeczki, do picia, kolor biały, moda, trendy, podróże, podróżnik, dla podróżnika, turystyka, dla turysty, turystów, kaktusy, kaktus, natura, przyroda, krajobraz, rośliny, roślina, motyw roślinny, wzgórza, góry, słońce, dla hisptera, dla hipsterów, kobiety, mężczyźni, nastolatki, wakacje, lato, na lato, sztuka, dla rowerzysty, dla wegetarian.

Magiczny kubek

Kubek jak i jego wnętrze jest cały w kolorze czarnym. Kubek zmienia się pod wpływem ciepła z czarnego koloru powoli odsłaniając nadrukowane zdjęcie (jak na wizualzacji poniżej). Na nierozgrzanym kubku zdjęcie jest ledwo widoczne.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego - nie nadają się do mycia w zmywarce, po kilkunastu umyciach w zmywarce kolory bledną - jest to jedyna opcja zniszczenia nadruku na kubku.

          
 
 
Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy