SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Magiczny kubek - Indeksowanie Myśli

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Magiczny kubek z pojawiającym się i znikającym nadrukiem, w zależności od temperatury napoju. Motyw nadruku - Indeksowanie Myśli, Proszę Czekać... Nie Wyłączaj Mózgu! Pracujesz umysłowo, może przy komputerach albo uczysz się? Ten kubek jest stworzony dla Ciebie.

Sprawdź pozostałe kubki i inne produkty w sklepie Przesłaniec. Skompletuj kilka rzeczy z tym samym motywem.

Tagi: magiczny kubek do picia, magiczne kubki, kubeczek, kubeczki, mózg, myślenie, psychologia, śmieszne, zabawne, internet i komputer, gry, dla graczy, dla gracza, dla programisty, dla programistów, dla informatyka, dla informatyków, dla inżyniera, dla inżynierów, dla prawników, dla prawnika, dla lekarzy, dla lekarza, dla architektów, dla architekta, komputerowe, motto, hasło, komunikat, moda, trendy, humor.

Model: Magiczny Nadruk – po napełnieniu gorącym płynem, czarne pole na kubku przemienia się stopniowo w wybraną grafikę. Po wystudzeniu, nadruk ponownie znika. Doskonały pomysł na zabawny prezent z niespodzianką. Kubek wykonany z porcelany. Maksymalny obszar zadruku: 8:10 cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy