SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Aluminiowy Piórnik - Trudno Mi Racjonalnie...

sklep Przesłaniec
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Piórnik aluminiowy z przesłaniem - "Trudno Mi Racjonalnie Traktować Sytuacje". Masz własną perspektywę na dotykające Cię zdarzenia i otaczającą rzeczywistość? Utożsamiasz się z tym hasłem? To piórnik dla Ciebie. Wyraź się!

Tagi: piórnik aluminiowy, piórniki aluminiowe, szkolne, szkolny, biurowy, do biura, , gadżet, gadżety, na długopisy, cytat, cytaty, hasła, hasło, motto, sentencja, zabawne, odważne, credo, złote myśli, złota myśl, moda, trendy, mem, memy.

Aluminiowe Pudełko – Piórnik 

Metalowy, piórnik z niepowtarzalnym wzorem to doskonały pomysł na prezent np. z okazji Dnia Dziecka czy rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Wykorzystaj naszą technologię i zaopatrz się w wyjątkowe, unikatowe akcesoria!

WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii sublimacji. Wymiary: szer. 8 x dł. 19 x wys. 2,3 cm. Maksymalny obszar zadruku to 18 cm x 7 cm.


Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki, kubki, akcesoria i gadżety z przesłaniem i bez. Zabawa ze słowami. Bawię się konwencją, czasami jest kontrowersyjnie... Ale co tam! Ma być ciekawie. Zapraszam do przeglądania sklepu Przesłaniec i zakupów. Konrad

Wyślij wiadomość do sprzedawcy