SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Sasin jest vege. Na worku. Autorska grafika i hasło.

sklep Politycy na Mury
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Worek manifestacyjny "Sasin jest vege". Zabierz wodę.
Autorska grafika i hasło.

Politycy na mury” to projekt wynikający z potrzeby pokazania swojej niezgody na otaczającą nas rzeczywistość, na niegodną, odczłowieczoną postawę i działania osób, czy grup partyjnych z politycznych elit.

Poprzez zakup produktów w naszym sklepie, ich używanie, dzielenie się wiedzą o istnieniu naszego projektu, bierzesz czynny udział w próbie zmiany tego co złe.

Forma, design projektów zainspirowany jest hasłami, jakie możemy napotkać często na murach właśnie, mostach, miejscach do tego przeznaczonych, czy niestety na elewacjach budynków i ścianach klatek schodowych…

Wartością samą w sobie są autorskie hasła, ale przede wszystkim część graficzna tworzona ręką malarza, artysty i fotografa, odnoszącego coraz większe sukcesy zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Człowieka, któremu nie jest obojętne dokąd zmierza nasz kraj, który wie, że dziś pokazać siebie musi pod pseudonimem The Root.

Gwarantujemy, że  10%  zysków sklepu jest na stałe przekazywane  na cele charytatywne związane z pomocą dzieciom.Worek Gimnastyczny

Worek sportowy, doskonale sprawdzi się w szkole lub na treningu.

  • skład: 100 % bawełna,
  • rozmiar: A3,
  • pojemność: 12 litrów,
Maksymalny obszar zadruku to 15 cm x 15 cm.

WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego prać ręcznie, nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
„Politycy na mury” to projekt wynikający z potrzeby pokazania swojej niezgody na otaczającą nas rzeczywistość, na niegodną, odczłowieczoną postawę i działania osób, czy grup partyjnych z politycznych elit, a przynajmniej o sobie, jako o elicie myślących.

Wyślij wiadomość do sprzedawcy