DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Andrzej uznaje tylko heterosapiens

sklep Politycy na Mury
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Andrzej uznaje tylko heterosapiens

Politycy na mury”to projekt wynikający z potrzeby pokazania swojej niezgody na otaczającą nas rzeczywistość, na niegodną, odczłowieczoną postawę i działania osób, czy grup partyjnych z politycznych elit.

Poprzez zakup produktów w naszym sklepie, ich używanie, dzielenie się wiedzą o istnieniu naszego projektu, bierzesz czynny udział w próbie zmiany tego co złe.

Forma, design projektów zainspirowany jest hasłami, jakie możemy napotkać często na murach właśnie, mostach, miejscach do tego przeznaczonych, czy niestety na elewacjach budynków i ścianach klatek schodowych…

Wartością samą w sobie są autorskie hasła, ale przede wszystkim część graficzna tworzona ręką malarza, artysty i fotografa, odnoszącego coraz większe sukcesy zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Człowieka, któremu nie jest obojętne dokąd zmierza nasz kraj, który wie, że dziś pokazać siebie musi pod pseudonimem The Root.

Gwarantujemy, że  10%  zysków sklepu jest na stałe przekazywane  na cele charytatywne związane z pomocą dzieciom.Opis: Worek gimnastyczny w rozmiarze A3. Istnieje możliwość nadruku z przodu i z tyłu. Zamykany wyjmowanym sznurkiem w tuneliku.

Warianty kolorystyczne: biały

Skład: 100% bawełna

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać 

ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, 
nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.

Metody płatności
Metody dostawy
„Politycy na mury” to projekt wynikający z potrzeby pokazania swojej niezgody na otaczającą nas rzeczywistość, na niegodną, odczłowieczoną postawę i działania osób, czy grup partyjnych z politycznych elit, a przynajmniej o sobie, jako o elicie myślących.

Wyślij wiadomość do sprzedawcy