Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Magister sztuki - torba

sklep Olborska Design
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00

Jestem magistrem sztuki, ale nie po ASP. 
Skończyłam Wzornictwo (Architekturę Tekstyliów) na Politechnice Łódzkiej.

Kiedyś tytuł magistra sztuki uzyskany na Politechnice uznałabym za żart. Niektórzy, słysząc mój tytuł, reagują śmiechem i niedowierzaniem.

Ale tak! Można być magistrem sztuki i skończyć polibudę. O dziwo, te dwie kwestie wcale nie są sprzecznością. Niestety nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą...

Torba ze specjalną dedykacją dla absolwentów wzornictwa Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów! :)Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Koszulki z rysunkami, t-shirty damskie i dziewczęce, wzorzyste fullprinty, koszulki dla kreatywnych i dla millenialsów, dziecięce koszulki i eko-torby z nadrukami. Autorskie projekty Ewy Olborskiej.

Wyślij wiadomość do sprzedawcy