DZIEŃ OJCA: Gwarancja dostawy zamówień złożonych do 16.06 (DPD) - bez produktów full print i maseczek
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Pilecki

sklep narkat
KOLORY

product.delivery_info

cm S M L XL XXL XXXL 4XL
A 46.00 51.00 56.00 61.00 66.00 71.00 76.00
B 71.00 74.00 76.00 79.00 81.00 84.00 86.00

Witold Pilecki był jednym z największych bohaterów naszych czasów. W czasie wojny był ochotnikiem do Auschwitz, skąd wyniósł masę raportów o tym, co się tam działo. Zorganizował masę ucieczek więźniów, pomagał potrzebującym, szkolił młodzież. Wsławił się bystrym umysłem i pokorą, a także wielką wiarą. Po wojnie został skazany w procesie - farsie przez "swoich". Symbolizuje całego ducha narodowców obecnych: butę przeciwko komunie, sprzeciw wobec fałszu i obłudy, wierność Wielkiej Polsce Niepodległej.

Litera "V" na koszulce oznacza Victoria, czyli: Zwycięstwo. Pilecki wygrał, na przekór swoim katom. Ani naziści, ani komuniści nie dali mu rady. Legenda bohaterskiego Ochotnika do Auschwitz trwa!Model ma na sobie koszulkę w rozmiarze M. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość)
na 40cm (wysokość)

Gramatura: 185 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz z domieszką lycry
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - brak szwów bocznych
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy
Działacz młodego ruchu narodowego, T.Lipkowski, pisał w '37 roku: "W chwili obecnej szczególnie wyraźnie narzuca się zadanie Polski w świecie: stworzenie epoki chrześcijańskiego nacjonalizmu, poprowadzenie narodów Środkowej Europy przeciwko materialist

Wyślij wiadomość do sprzedawcy