Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka

przez Print on T-shirt
KOLORY

Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 48 h + wysylka

cm S M L XL XXL
A 39.00 41.00 43.00 45.00 48.00
B 59.00 60.00 63.00 64.00 65.00
Halooween - zwyczaj podczas, którego obchodzona jest maskarada popularny jest w wielu krajach również w Polsce, gdzie pojawił się w latach 90-tych. Z tej okazji w naszym sklepie pojawiła się kolekcja nawiązująca się do tego zwyczaju.

Przy nadrukach Fullprint należy pamiętać by istotne elementy nadruków znajdowały się minimum 3cm od brzegu koszulki (od miejsca zszycia koszulki).
FullPrint
Materiał: 90% COTTON
Krój: Damski


T-shirt z pełnym nadrukiem na bawełnie, to coś czego szukasz! Stylowy, bardzo przyjemny w dotyku z permanentnie trwałym nadrukiem, który gwarantuje niezwykłą intensywność barw i perfekcyjnie komponuje się z materiałem - jest niewyczuwalny. Wzmocnione szwy dają gwarancję jakości, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nasz młody, energiczny zespół, do każdego zamówienia i projektu podchodzi indywidualnie. Oznacza to, że daną bluzę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Projekty bluz full printowych są projektami poglądowymi. Grafika na produkcie może ulec przesunięciu +/- 2cm

Metody płatności
Metody dostawy
Print On T-shirt to internetowy sklep, gdzie istnieje możliwość kupna gotowych produktów jak i zlecenia wydrukowania dowolnej grafiki na koszulce, bluzie, przytulance, kubku.. możliwości jest wiele. Realizacją zadań zajmuje się wykwalifikowany personel. W

Wyślij wiadomość do sprzedawcy