SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Maseczka Klasyczna 10 sztuk

sklep maskmed
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00


MASECZKA OCHRONNA

 

Maseczka ochronna wykonana z trzech warstw włókniny -  spunbond, meltblown, spunbond. Włóknina filtrująca meltblown posiada atest PZH oraz spełnia normę filtracyjną EN 14683. Rozmiar uniwersalny: 17,5 cm x 9 cm. Kolor biały. Wyprodukowana w Polsce.

 

CZAS REALIZACJI DO 7 DNI ROBOCZYCH + WYSYŁKA

 

UWAGI

 1. Żadne maski nie stanowią pewnej ochrony przed zakażeniem, ale ich noszenie pomaga spłaszczyć krzywą zachorowań, czyli obniżyć liczbę zachorowań w jednym czasie. Ma to wpływ na optymalizację wykorzystania sprzętu i personelu medycznego tak, by skuteczniej udzielać pomocy potrzebującym.
 2. Zabezpieczenie twarzy maseczką zmniejsza prawdopodobieństwo transmisji bezobjawowej.
 3. Maseczka zabezpiecza przed odruchowym dotykaniem twarzy i błony śluzowej dłońmi, które mogły mieć kontakt z zainfekowaną powierzchnią.

 

ZALECENIA

 1. Dokładne myj i odkażaj ręce po każdym powrocie do domu oraz przed jedzeniem i dotykaniem produktów spożywczych. Myj ręce mydłem przez 30 sekund i/lub użyj środka dezynfekującego na bazie alkoholu (stężenie 60%) przed każdym nałożeniem i po każdym zdjęciu maseczki.
 2. Unikaj dotykania palcami własnych ust i nosa.
 1. Rezygnuj z uścisku dłoni. Może  "żółwik"?
 2. Używaj łokcia lub kostki zgiętego palca do dotykania włączników światła, przycisków windy, itp.
 3. Staraj się nie używać gotówki.
 4. Dotykaj terminala kart kredytowych i bankomatów przez jednorazową chusteczkę, następnie ją wyrzuć.
 5. Jeśli tankujesz, podnieś dozownik benzyny za pomocą ręcznika papierowego lub użyj jednorazowej rękawicy.
 6. Otwieraj drzwi łokciem, zamkniętą pięścią lub biodrem – nie chwytaj za uchwyt dłonią. Szczególnie ważne w przypadku drzwi toalet publicznych, sklepowych, urzędów itp.
 7. Miej butelkę środka odkażającego. Należy ją mieć również w samochodzie, aby używać środka dezynfekującego po dotykaniu innych  przedmiotów (np. podczas zakupów), jeśli nie ma możliwości natychmiastowego umycia rąk.
 8. Jeśli to możliwe, przy kaszlu lub kichaniu, używaj jednorazowych chusteczek, które należy od razu wyrzucać i umyć ręce. Tylko jeśli nie macie takiej możliwości, kichnijcie lub odkaszlnijcie w łokieć
Metody płatności
Metody dostawy