SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Torba z Anomalocarisem. Seria Paleo.

sklep marrella
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00

Anomalocaris – zwierzak z kambryjskich łupków z Burgess w Kanadzie. Żył 505 mln lat temu, był największym i najgroźniejszym drapieżnikiem morskim wśród tamtejszej fauny. Jego 60 cm ciało napędzane było ruchem dwóch rzędów płetwowatych odnóży. Zanim odnaleziono cały szkielet tego zwierzęcia, jego poszczególne elementy ciała były identyfikowane jako części bądź całe ciała trzech różnych zwierząt: krewetki (chwytne odnóża przednie), strzykwy (aparat gębowy) i meduzy (główna część ciała).Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
evolution imprinted inside us

Wyślij wiadomość do sprzedawcy