SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Poduszka z Anomalocarisem. Seria Paleo.

sklep marrella
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00

Anomalocaris – zwierzak z kambryjskich łupków z Burgess w Kanadzie. Żył 505 mln lat temu, był największym i najgroźniejszym drapieżnikiem morskim wśród tamtejszej fauny. Jego 60 cm ciało napędzane było ruchem dwóch rzędów płetwowatych odnóży. Zanim odnaleziono cały szkielet tego zwierzęcia, jego poszczególne elementy ciała były identyfikowane jako części bądź całe ciała trzech różnych zwierząt: krewetki (chwytne odnóża przednie), strzykwy (aparat gębowy) i meduzy (główna część ciała).Poduszka Jasiek

Poduszki, które zdobią sypialnię i salon, zdecydowanie powinny być wygodne, ale także stylowe. Dlatego dajemy słowo, że ta poszewka na poduszkę spełni Twoje oczekiwania, podkreślając Twoją osobowość i oferując super komfort i wygodę. Nie masz pomysłu na prezent dla drugiej połówki? Miękka poduszka z Twoją podobizną będzie z pewnością pięknie się prezentować w towarzystwie pościeli Twojego partnera;) 

  • rozmiar: 39 x 39 cm,
  • skład: materiału pościelowy (100% poliester),
  • gramatura: 150g/m2,
  • wypełnienie: poliester, biały.

Maksymalny obszar zadruku to 30 cm x 30 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).

 


UWAGA! Produkt jest wypełnieniem poszewki. Produkt nie nadaje się do zadruku. Nadruk można umieścić jedynie na poszewce.
Metody płatności
Metody dostawy
evolution imprinted inside us

Wyślij wiadomość do sprzedawcy