DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Joanna Rusinek - Rol mops - damska

sklep Marfan Polska
KOLORY

product.delivery_info

cm S M L XL XXL
A 44.00 49.00 54.00 59.00 64.00
B 65.00 66.00 69.00 71.00 72.00
Koszulka zaprojektowana przez p. Joannę Rusinek.

Kilka słów o p. Joannie:

"Joanna Rusinek (ur. 1978) sama o sobie pisze, że "uczyła się na panią od angielskiego, panią od plastyki, aż wreszcie skończyła studia na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP"Dyplom obroniła w 2006 roku w pracowni filmu animowanego profesora Jerzego Kuci. Choć dziś animacja nie jest głównym polem działalności graficzki, realizuje ona też projekty, związane z ruchomymi obrazami. W 2012 roku zespół w składzie: Joanna Wójcik, Joanna Rusinek, Jarosław Moździerz, Tomasz Godfryd, Grzegorz Wierzchowski stworzył fim dokumentalny pt. "Zabawki Cesarza". Zrealizowany w ramach programu "Pierwszy dokument" Stowarzyszenia Filmowców Polskich i Studia Munka obraz opowiada o kolekcjonerze zabawek i jest połączeniem tradycyjnego dokumentu z animacją. W filmie zabawki z kolekcji bohatera, obrazki na ścianach czy pocztówki dzięki animacji ożywają."

Cały dochód ze sprzedaży 20 pln/szt. przeznaczamy na działalność:   STOWARZYSZENIE RODZIN CHORYCH NA ZESPÓŁ MARFANA ORAZ INNE ZESPOŁY UWARUNKOWANE GENETYCZNIE"POMÓŻMY NASZYM DZIECIOM"   81-391 Gdynia ul.Świętojańska 49/17 woj.pomorskie Polska

Modelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość)
na 40cm (wysokość)


Kolor: czarny
Gramatura: 185 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - brak szwów bocznych
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy