SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Uśmiech dyni - lniana maseczka

sklep Lniane Maseczki
KOLORY

cm Dla dorosłych Dla dzieci
A 22.00 18.00
B 14.00 12.00
Lniana maseczka wielokrotnego użytku z kolorowym nadrukiem. Maseczka z kolekcji HALLOWEEN, z nadrukiem przedstawiającym uśmiech halloweenowej dyni :)

Maseczka szyta w Polsce. Posiada trzy warstwy. Zewnętrzna warstwa maseczki wykonana została z delikatnego lnu o gramaturze 120gsm (100% len). Len zapewnia komfortowy przepływ powietrza i zmniejsza potliwość. Warstwa wewnętrzna wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 120gsm. Bawełna posiada atest OEKO-TEX®.


Pomiędzy warstwami znajduje się wymienny filtr wykonany z włókniny polipropylenowej z atestem PZH. Filtr zwiększa funkcję ochronną maseczki.   Maseczka posiada ergonomiczny kształt, dobrze przylega do twarzy oraz jest bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu.


Kolorowy nadruk na zewnętrznej warstwie wykonany jest technologią cyfrową. Do wykonania nadruku użyte zostają jedynie ekologiczne farby z certyfikatem  OEKO-TEX®.


Maseczka sprzedawana w dwóch rozmiarach:
Dla dorosłych: szerokość 22 cm, wysokość nos-broda 14 cm, wysokość przy gumce 8 cm
Dla dzieci: szerokość 18 cm, wysokość nos-broda 12,5 cm, wysokość przy gumce 6 cm


Czas realizacji to 5-7 dni roboczych.

Maseczka_lniana

Metody płatności
Metody dostawy
Lniane maseczki do wielkokrotnego użytku. Wykonane w Polsce z dobrej jakości materiałów. Posiadające trzy warstwy, w tym zewnętrzną wykonaną w 100% z lnu. Maseczki posiadają ciekawe i kolorowe nadruki wykonane technologią cyfrową, z użyciem ekologiczny

Wyślij wiadomość do sprzedawcy