DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Law student

sklep Law me
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Mamy nadzieję, że nie przychodzisz na wykłady w todze, ale co najmniej na drugim roku studiów marynarka i spodnie w kancik się pożądane. Jeżeli jednak przywykłeś do stroju mnie formalnego, lub mierz Cię takie obnoszenie się ubiorem, ten kubek doskonale podkreśli Twoją profesję i kierunek kształcenia.

LawMe to gadżety dla prawników, choć nie tylko. Prawnicy kojarzą się z nudą i sztywniactwem, ale dzięki naszym produktom łatwo i efektywnie przełamiesz ten stereotyp. Wyróżnij się z tłumu i przy okazji dodaj sobie splendoru! Świetny pomysł na prezent dla taty adwokata, szefa mecenasa, świeżej magister prawa, czy doktora lub prokuratora.

Klasyczny kubek 

Elegancki i doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego.

Metody płatności
Metody dostawy
Prawnicze gadżety, które umilają życie i dodają splendoru. Nic nie jest ważniejsze w życiu prawnika jak look, bo przecież zawsze można zajrzeć do kodeksu. Życie jak w Suitsach. Kubki, koszulki i torby z oryginalnymi napisami, oddającymi klimat życia prawn

Wyślij wiadomość do sprzedawcy