DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Law student

sklep Law me
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Mamy nadzieję, że nie przychodzisz na wykłady w todze, ale co najmniej na drugim roku studiów marynarka i spodnie w kancik się pożądane. Jeżeli jednak przywykłeś do stroju mnie formalnego, lub mierz Cię takie obnoszenie się ubiorem, ten kubek doskonale podkreśli Twoją profesję i kierunek kształcenia.

LawMe to gadżety dla prawników, choć nie tylko. Prawnicy kojarzą się z nudą i sztywniactwem, ale dzięki naszym produktom łatwo i efektywnie przełamiesz ten stereotyp. Wyróżnij się z tłumu i przy okazji dodaj sobie splendoru! Świetny pomysł na prezent dla taty adwokata, szefa mecenasa, świeżej magister prawa, czy doktora lub prokuratora.

Model: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Prawnicze gadżety, które umilają życie i dodają splendoru. Nic nie jest ważniejsze w życiu prawnika jak look, bo przecież zawsze można zajrzeć do kodeksu. Życie jak w Suitsach. Kubki, koszulki i torby z oryginalnymi napisami, oddającymi klimat życia prawn

Wyślij wiadomość do sprzedawcy