Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

HIPSTER

sklep KRESKÓWKA
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
HIPSTER torba bawełniana

MOJA GENERACJA
 jest subiektywnym projektem dotyczącym wizerunku młodzieży w społeczeństwie.


Koszulki oraz inne dodatki które pojawią się w tym sklepie są częścią mojego projektu dyplomowego, na bazie którego powstała moja pierwsza książka (nieopublikowana). Ilustracje są z tzw. ,,przymrużeniem oka", ponieważ każda z nich zawiera karykaturalne odniesienie do danego wizerunku człowieka.

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Witajcie w moim kreskówkoym sklepie! Znajdziecie tu różne ilustracyjne koszulki, które będą się pojawiać co jakiś czas :) ,,Moja Generacja" będzie pierwszą kolekcją, ponieważ wielu z Was było zainteresowanych kupnem przedmiotów z tej serii- od dziś ju

Wyślij wiadomość do sprzedawcy