SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Blues - koszulka męska

sklep Koszulki z Kosmosa
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 50.00 53.00 56.00 59.00 -
B 69.00 72.00 74.00 76.00 -
C 20.00 21.00 22.00 22.00 -
Grafika na koszulce nawiązuje stylem literek do logo legendarnego nowojorskiego klubu muzycznego CBGB. Natomiast tym co próbuje przekazać jest dosyć banalne stwierdzenie, że żeby grać bluesa, tak naprawdę, wystarczy nawet kawałek zdezelowanego instrumentu;)

Koszulka Męska ECO

Męska koszulka z linii Eco Aware. Posiada wszywane rękawy, ściągacz na kołnierzyku oraz taśmę wzmacniającą na karku. Rękawy i dół z wąskim podwójnym ściegiem. Materiał: single jersey: 100% organiczna bawełna czesana ring spun. Gramatura 150 g/m². Posiada certyfikaty: GOTS (Global Organic Textile Standard), GRS, OCS, OEKO-TEX Standard 100, Fair Wear. 

Nasza linia Eco Aware to nie tylko wysokiej jakości ekologiczne materiały. Nadruki, nanoszone na nasze produkty wykonywane są przez nowoczesną, optymalizującą produkcję odpadów maszynę wyłącznie z użyciem certyfikowanych farb ekologicznych.

Warianty kolorystyczne: czarna, biała (skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”). Maksymalny obszar zadruku to 39 cm x 49 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


 

WAŻNE: Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Umówmy się. Nasze produkty nie są przeznaczone dla "wszystkich". Nasze grafiki, wykwity mózgowe są falami energii przechwytywanymi z głębi młodego kosmosa za pomocą podkręconego radioteleskopa. Tylko nieliczni kwalifikują się do grona fanów dziwnego humor

Wyślij wiadomość do sprzedawcy