Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

maseczka 2 merty

sklep Koronununu
KOLORY

cm Dla dorosłych Dla dzieci
A 22.00 18.00
B 14.00 12.00

Maseczka jednowarstwowa z kolorowym nadrukiem full print. Zakładana na gumkę, dopasowuje się do kształtu twarzy i nie powoduje kłopotów z oddychaniem. Wykonana z miękkiej, półprzepuszczalnej, pochłaniającej wilgoć mikrofibry o gęstości 110 g/m2. Maska wielokrotnego użytku. Należy ją prać po każdym użyciu w min. temperaturze 60 ° C (temperatura referencyjna, w której ginie większość wirusów to 56 stopni Celsjusza). Maseczka dostępna w trzech rozmiarach.

Rozmiary:
męska: 19,5-20 cm x 14 cm
damska: 17-17,5 cm x 12,5 cm
dziecięca: 15-15,5 cm x 10,5 cm

Czas realizacji 5 dni roboczych + wysyłka

JAK UŻYWAĆ MASECZKI?

Pamiętaj, jedynie prawidłowe korzystanie z maski zwiększa Twoją ochronę! Maseczkę należy:

 1. Prać po każdym użyciu w temperaturze 60 °C, w której ginie większość bakterii i wirusów
 2. Przed nałożeniem maski należy dokładnie umyć ręce środkiem na bazie alkoholu lub wodą z mydłem.
 3. Nakładać trzymając za wiązania, starannie zakryć usta i nos.
 4. Unikać dotykania maski podczas jej noszenia, gdyż to na jej powierzchni zbierają się wszystkie zarazki i zanieczyszczenia. W przypadku dotknięcia maski dłońmi, należy dokładnie umyć je środkiem na bazie alkoholu lub wodą z mydłem.
 5. Zdejmować maskę chwytając od tyłu za wiązanie (nie dotykać przedniej powierzchni maski). Włożyć do pralki, również trzymając za wiązania. Następnie umyć dokładnie ręce.
 6. Maseczka nie stanowi pełnego zabezpieczeniem przed koronawirusem. Nawet przy jej stosowaniu należy zachowywać pełne zasady higieny i wszystkie wskazane środki ostrożności

UWAGI

 1. Nasze maski nie są profesjonalnym wyrobem medycznym. Maski medyczne zarezerwowane są obecnie dla personelu służby zdrowia, ze względu na ich niedobór!
 2. Żadne maski nie stanowią pewnej ochrony przed zakażeniem, ale ich noszenie pomaga spłaszczyć krzywą zachorowań, czyli obniżyć liczbę zachorowań w jednym czasie. Ma to wpływ na optymalizację wykorzystania sprzętu i personelu medycznego tak, by skuteczniej udzielać pomocy potrzebującym.
 3. Maseczka zabezpiecza przed odruchowym dotykaniem twarzy i błony śluzowej dłońmi, które mogły mieć kontakt z zainfekowaną powierzchnią.
 4. Zabezpieczenie twarzy dowolną maseczką zmniejsza prawdopodobieństwo transmisji bezobjawowej.
 5. Nawet maski z jednowarstwowej tkaniny trzykrotnie zmniejszają liczbę kropelek aerozolu pod maską w porównaniu z powierzchnią zewnętrzną maski (źródło: https://medium.com/@Cancerwarrior/covid-19-why-we-should-all-wear-masks-there-is-new-scientific-rationale-280e08ceee71)


Maseczka_bawełniana

Metody płatności
Metody dostawy