SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

KOMIN | JEDNOROŻCE

sklep Kominy
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00

Nie ma złej pogody, jest tylko zły strój! Jeżeli kochasz aktywność fizyczną i nie chcesz z niej rezygnować nawet wtedy, kiedy spadająca temperatura i hulający wiatr próbują zatrzymać Cię w domu, z pewnością przyda Ci się ten wielofunkcyjny komin sportowy. Fullprintowe chusty kominowe skutecznie ochronią Cię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i świetnie sprawdzą się podczas zimowych szaleństw na stoku, jazdy na rowerze czy jogginu, czyli wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim Twoja wygoda.


Mikrofibra, z której zostały wykonane kominy, świetnie zatrzymuje ciepełko, a całą wilgoć odprowadza na zewnątrz, gwarantując pełen komfort użytkowania. Kształt i elastyczność chust sprawia, że możesz je nosić na wiele różnych sposobów. Komin sportowy może pełnić jednocześnie rolę zakładanej pod kask kominiarki, świetnie sprawdzi się jako ochronna maska na twarz, kiedy pędzisz z wiatrem, można też nosić go zamiast czapki, albo jako opaskę na głowę, bandanę czy frotkę do ocierania potu z czoła. Taktyczne chusty wielofunkcyjne sprawdzą się również podczas jazdy na motocyklu, a także powstrzymają słuchawki przed wypadaniem nam z uszu, kiedy jesteśmy w ruchu. 

 

Komin - lekki i wielofunkcyjny - można nosić jako czapkę, szalik lub opaskę na głowę . Najlepsi potrafią zmienić go w 16 różnych dodatków. Nadruk FullPrint pozwala uwalnić kreatywność.

- Rozmiar: 50 cm.
- Materiał: 100% poliester (mikrofibra).
- Grafika: 24x50cm + 1 cm spadu (przód i tył osobno).

Czas realizacji zamówień zawierających produkty typu fullprint wynosi do 10 dni.

Metody płatności
Metody dostawy