SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

PODUSZKA Błogosławieni Miłosierni - Polski

sklep Jestem Pro-Life
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Wysokiej jakości religijna poduszka. Nadruk zawiera treść jednego z Błogosławieństw - cytat z Ewangelii św. Mateusza, będący również hasłem przewodnim Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Tekst jest uformowany na kształt przebitego Serca Jezusa, z którego wypłynęła krew i woda, symbol Bożego Miłosierdzia. Poduszka jest doskonałym prezentem dla gości odwiedzających Polskę podczas ŚDM 2016 w Krakowie oraz pielgrzymów modlących się w stolicy Bożego Miłosierdzia do św. Faustyny i św. Jana Pawła II.

Poduszka Jasiek

Poduszki, które zdobią sypialnię i salon, zdecydowanie powinny być wygodne, ale także stylowe. Dlatego dajemy słowo, że ta poszewka na poduszkę spełni Twoje oczekiwania, podkreślając Twoją osobowość i oferując super komfort i wygodę. Nie masz pomysłu na prezent dla drugiej połówki? Miękka poduszka z Twoją podobizną będzie z pewnością pięknie się prezentować w towarzystwie pościeli Twojego partnera;) 

  • rozmiar: 39 x 39 cm,
  • skład: materiału pościelowy (100% poliester),
  • gramatura: 150g/m2,
  • wypełnienie: poliester, biały.

Maksymalny obszar zadruku to 30 cm x 30 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).

 


UWAGA! Produkt jest wypełnieniem poszewki. Produkt nie nadaje się do zadruku. Nadruk można umieścić jedynie na poszewce.
Metody płatności
Metody dostawy
Sklep oferuje szeroką gamę gadżetów związanych z katolicyzmem. W ofercie sklepu znajdują się religijne koszulki, koszulki pro-life, kubki, plakaty, broszki i mnóstwo innych upominków. Jest to również dobre miejsce dla osób, którym potrzebne są wartościowe

Wyślij wiadomość do sprzedawcy