Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Koszulka Żołnierze Wyklęci - v2

sklep Jesienny Deszcz - Original Patriotic Wear
KOLORY

cm S M L XL XXL 3XL 4XL
A 46.00 51.00 56.00 61.00 66.00 71.00 77.00
B 67.00 71.00 74.00 77.00 79.00 83.00 86.00
Sklep z koszulkami patriotycznymi oferuje odzież, która ma za zadanie zachowanie pamięci o ważnych wydarzeniach z naszej historii i o polskich bohaterach. Zakładając tego typu koszulki wyrażamy swoją dumę z bycia Polakiem.

Koszulka Żołnierze Wyklęci to swego rodzaju hołd złożony polskim żołnierzom podziemia niepodległościowego, którzy po II wojnie światowej wcale nie złożyli broni. Nie uznali bowiem władzy ludowej i narzuconego nam komunistycznego systemu. Tak jak niegdyś partyzanci bronili miejscowej ludności przed okupantem, tak Żołnierze Wyklęci chronili ją przed kradzieżami i gwałtami MO, UB i NKWD.

Określani przez cały okres PRL-u jako "zaplute karły reakcji", bandy reakcyjne spod znaku NSZ czy po prostu faszyści, na długi czas zniknęli z kart naszej historii. „Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy...". Te słowa Zbigniewa Herberta o Żołnierzach Wyklętych długo były prawdziwe.

Dziś Wyklęci wracają jako bohaterowie walki z sowietyzacją Polski po II wojnie światowej oraz Ci, którzy poprzez swoją niezłomną postawę stali się symbolem i wzorem do naśladowania dla pokoleń poznańskiego czerwca i Solidarności. Nosić koszulki patriotyczne w hołdzie Żołnierzom Wyklętym to powód do prawdziwej dumy.

Model ma na sobie koszulkę w rozmiarze M. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość)
na 40cm (wysokość)

Gramatura: 150 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz z domieszką lycry
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - brak szwów bocznych
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy
Odzież patriotyczna

Wyślij wiadomość do sprzedawcy