DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Garnuszek AMBIWALENCJA

sklep Ilustrowany podręcznik dla młodzieży dobrze wychowanej
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
"Zaśnięcie Marii" to obraz namalowany w 1601 roku przez włoskiego artystę barokowego Caravaggia. Ambiwalencja, natomiast, to postawa dwubiegunowa--"chcę i nie chcę", "w sumie to...nie wiem". My jednak wiemy jak ów problem może być rozpaczliwy--szczególnie w kontekście schyłku tygodnia i płonnych postanowień poprawy--i to też chcieliśmy na tym produkcie utrwalić. Poza tym, warto w końcu znać znaczenie tego pięknego--jakby nie spojrzeć--słowa.

Reprodukcja jest własnością domeny publicznej. 5% miesięcznych przychodów pozyskanych dzięki temu suwenirowi będzie regularnie ofiarowywana na rzecz Funduszu Promocji Twórczości--z ramienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dokonując zakupu, wspierasz sztukę.

Model: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Młoda Damo, Szanowny Dżentelmenie, To prawda. Nie tylko wódką, chujem, pizdą i kurwieniem młody człowiek żyje. Ale nagi też pozostać nie może. Prezentujemy Państwu wielobarwne tkaniny dla młodzieży dobrze wychowanej. Ale to nie wszystko! Aby wybór nasz

Wyślij wiadomość do sprzedawcy