DZIEŃ OJCA: Gwarancja dostawy zamówień złożonych do 16.06 (DPD) - bez produktów full print i maseczek
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Bitwa Pod Grunwaldem

sklep Illu Millu
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Ilustracja przedstawia słynną, epicką Bitwę Pod Grunwaldem, stoczoną w 1410 r pomiędzy Zakonem Krzyżackim a zjednoczonymi siłami polsko-litewskimi pod dowództwem króla Władysława II Jagiełło. Była to jedna z największych bitew średniowiecznej Europy. Na ilustracji Jagiełło (w lewym dolnym rogu) dzierży w zwycięskiej pozie Chorągiew Wielką Królestwa Polskiego, tuż za nim widać strącenie krzyżackiej Chorągwi Wielkiego Mistrza. Na dole kompozycję domykają słowa Jagiełły, jakie wypowiedział przed bitwą: "W imię Twoje, przeto, Boże, w obronie sprawiedliwości i narodu mego chorągiew tę podnoszę" (cytat zaczerpnięty z Roczników Jana Długosza). Ilustracja powstała na bazie zebranych referencji historycznych, aby jak najwierniej odwzorować realia tamtego okresu.

Model: Eko Torba
Gramatura: 220 g/m²
Kolor:beżowy 
Maksymalny obszar nadruku : 27x30cm


Opis:

- skład 100% bawełna
- torba na ramię
- mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe
- idealna na zakupy oraz na laptopa


Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy
Illu Millu to oryginalne projekty zainspirowane światem animacji, gier, legend i historii, których autorką jest Milena Młynarska, ilustratorka i rysowniczka z blisko 10-letnim doświadczeniem w branży projektowania gier wideo i okładek książkowych. Uwa

Wyślij wiadomość do sprzedawcy